Mirsevini

Sunny holiday 3

Qëndroni në botën tonë të rehatisë dhe stilit

Rreth nesh

Më shumë se një vend për të qëndruar

Located in Sarandë, 500 m from Saranda City Beach and less than 1 km from La Petite Beach, Sunny Holiday 3 provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a garden.

Gjeni vendin perfekt

Sunny Holiday 3

Apartamenti 1

Kjo është një dhomë shumë e gjerë, me ajër të kondicionuar, e mobiluar në mënyrë elegante, e cila mund të jetë e mundshme 

Apartamenti 2

Nëse jeni duke kërkuar për një apartament që ju ofron hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, ky është ai për ju

Apartamenti 3

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të detit

Pse na zgjodhet ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht,

ne ofrojmë të gjitha këto nën një çati

Parking falas

Wifi falas

Ballkon

Dhoma jo duhanpirëse

Na zgjidhni një herë dhe do të na zgjidhni gjithmonë

Të gjitha dhomat janë të pajisura me një gardërobë. Dhomat kanë një tavolinë dhe një TV me ekran të sheshtë, dhe disa njësi në Sunny holiday 3 kanë një ballkon. Në akomodim të gjitha dhomat përfshijnë çarçafë krevati dhe peshqir.

Galeria