Rreth nesh

Gjithçka

Aty ku keni nevojë për të.

E vendosur në Sarandë, 500 m nga plazhi i qytetit të Sarandës dhe më pak se 1 km nga plazhi La Petite, Sunny Holiday 3 ofron akomodim me WiFi falas, ajër të kondicionuar, një kopsht.

Apartamenti u ofron mysafirëve një ballkon, pamje nga qyteti, zonë ndenje, një TV me ekran të sheshtë, një kuzhinë të pajisur plotësisht me frigorifer dhe mikrovalë dhe një banjo private me bidet.

Plazhi Maestral është 1 km nga Sunny Holiday 3, ndërsa Parku Kombëtar i Butrintit është 16 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Janinës, 96 km nga akomodimi.

Kjo është pjesa e preferuar e Sarandës për mysafirët tanë, sipas vlerësimeve.

Pse na zgjodhet ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht,

ne ofrojmë të gjitha këto nën një çati

Parking falas

Wifi falas

Ballkon

Dhoma jo duhanpirëse

Objektet e Sunny holiday 3

Peshqir
Bidet
Banjo private
Toilet
Dush
Çarçaf
Gardërobë ose dollap
Pamje nga qyteti
Pamje e kopshtit
Tavolina e ngrenies
Enë gatimi
Kuzhina
Mikrovalë
Frigorifer
Aneks kuzhine
Objektet e hekurosjes
Hekur hekurosje
TV me ekran të sheshtë
TV
Kafe
Snack bar
Restorant
Përgatitëse për çaj/kafe