Apartamentet

Apartamenti 1

Kjo është një dhomë shumë e gjerë, me ajër të kondicionuar, e mobiluar në mënyrë elegante, e cila mund të jetë e mundshme 

Apartamenti 2

Nëse jeni duke kërkuar për një apartament që ju ofron hapësirë dhe luks me një çmim të arsyeshëm, ky është ai për ju

Apartamenti 3

Përjetoni luksin me stil në suitat tona ekzekutive. Këto dhoma ju japin gjithashtu një pamje të bukur të detit

Pse na zgjodhet ne

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese krejtësisht,

ne ofrojmë të gjitha këto nën një çati

Parking falas

Wifi falas

Ballkon

Dhoma jo duhanpirëse